הצהרת נגישות

מינהל נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל עמיתיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל העמיתים, באופן עצמאי ושוויוני.

 

הסדרי נגישות מבנים

 להלן הסדרי הנגישות הקיימים במרכז קבלת הקהל הממוקמים 
בכתובת :
נגישות הבניין ומשרדי החברה-
חנייה-
מעליות
 שירותים
שירות לקוחות נגיש- עמדות קבלת קהל.

 

נגישות אתר האינטרנטאתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים,.
מינהל  מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

כיצד עובדת ההנגשה באתר:

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי הנגשה .לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. לפירוט אודות ההנגשה באתר ניתן ללחוץ על הקישור הנגשה באתר.

מה בתפריט:


שחור לבן
חדות כהה
חדות בהירה
הפסק היהובים
פונט קריא
הדגשת קישורים
גודל פונט

 

הבהרה:


על אף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן וישנם דפים באתר שלא הונגשו עדיין, או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי מתאים עבורם.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.
במידה ונדרש לכם מסמך המופיע באתר והוא אינו נגיש, אנא פנו אלינו עם קישור למקום ונדאג לכך בהקדם.
במידה ומצאתם רכיב או עמוד שלא נגיש באתר נשמח אפ תפנו אלינו ואנחנו נדאג לתקן בהקדם

 

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות המינהל

 

שם:
טלפון :
דוא”ל :   

 

 

כניסה
לאתר האוצר
פורטל מעסיקים
גמל נט
עבור לתוכן העמוד